Yönetim

Cafer İngeç
Kurucu / Yönetim Kurulu Başkanı

Cafer İngeç 1959 yılında Konya-Ereğli’de doğmuş, 1987 yılında İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi'nden mezun olmuştur. Uzun yıllar Abfar İlaç Sanayii ve Koç Grubu bünyesindeki şirketlerde görev alan İngeç, 1993 yılında Mopsan Veteriner Ürünleri'ni kurarak, Türk pazarıyla Hill’s markasını tanıştırmıştır. Mopsan Veteriner Ürünleri Kurucusu olan Cafer İngeç, evli ve bir çocuk babasıdır.

Alican İngeç
Genel Müdür

Alican İngeç, İstanbul doğumludur. Yeditepe Üniversitesi Siyaset Bilimi Ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu olan İngeç, 2007 yılından beri eğitimiyle eş zamanlı olarak Mopsan Veteriner Ürünleri'nin farklı departmanlarda görev almıştır. 2014 yılı itibariyle şirketin Genel Müdürlük pozisyonunu üstlenen İngeç, İngilizce’nin yanı sıra başlangıç seviyesinde İtalyanca bilmektedir.

Haluk Cengiz
Muhasebe ve Finans Müdürü

1975 yılında Batman'da doğmuştur ve Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Uzun yıllar, Bureau Veritas, WPP gibi uluslararası şirketlerde Muhasebe ve Finans Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2017 yılında Mopsan ailesine katılan Haluk Cengiz, bir erkek çocuk babasıdır.

Müge Örs
Pazarlama Müdürü

1981 yılında İstanbul’da doğmuştur. Marmara Üniversite İletişim Fakültesi mezunu olan Örs, yüksek lisansını ve doktorasını aynı üniversitenin Üretim Yönetimi ve Pazarlama bölümünde tamamladı. Arçelik A.Ş, Enkay Group, Doğuş Otomotiv gibi firmalarda pazarlama bölümlerinde görev alan Örs, Mopsan Veteriner Ürünlerinde Pazarlama Müdürü olarak çalışmaktadır. Çeşitli Üniversitelerde İşletme Bölüm Başkanlığı ve Öğretim Görevliliğini yapmış olan Müge Örs, halen üniversitelerin lisansüstü Pazarlama programlarında ders vermektedir. Pazarlama İletişimi, Tüketici Davranışları ve Marka Yönetimi konuları üzerine çalışan Örs evli olup, bir erkek ve bir kız çocuğu sahibidir.

Turhan Aykut
Satış Müdürü

1981 tarihinde Bursa’da doğmuştur ve İstanbul Üniversitesi Veterinerlik Fakültesi mezunudur. 2005 yılından beri Mopsan Veteriner Ürünleri’nde çalışmakta olan Turhan Aykut, evli ve bir kız babasıdır.

Tijen Akın
Lojistik Şefi

1968 yılında Kütahya’da doğmuştur. Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi, Zootekni Bölümü mezunudur. Çalışma yaşamına PAK Tavuk A.Ş.’de Kuluçka sorumlusu olarak başlayan Akın, Interpak Kimya Sanayi’nde 11 yıl Intervet (Merck) Kanatlı ve Pet Aşıları Satış Müdürü olarak görev almıştır. Ardından Mudurnu Piliç’te Finans Müdürü olarak 13 yılı tamamladıktan sonra, 1 yıl Veon Veteriner Ürünleri’nde Teknik Satış Müdürlüğü görevini üstlenmiştir. 2017 yılında Mopsan‘da Lojistik Şefi olarak çalışmaya başlamıştır. İngilizce bilmektedir. Evli ve bir kız çocuğu sahibidir.

Murat Altunyuva
Veteriner İlişkiler Uzmanı

1982 yılında Ankara’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. Almanca ve İngilizce bilen Altunyuva, klinisyenlik tecrübesinin yanında Pqs Danışmanlık, Motomer Otomotiv ve Kerim Çelik gibi firmalarda uzun süre çalışmış olup, 2015 yılından beri Mopsan Veteriner Ürünleri’nde çalışmaktadır.

Dağhan Köse
Ankara Bölge Satış Müdürü

1980 yılında Bodrum’da doğmuştur. Yüzüncü Yıl Üniversitesi Veteriner Fakültesi mezunudur. Uzun yıllar klinisyenlik geçmişinin ardından, 2011 yılında Mopsan Veteriner Ürünleri’nde Ankara Bölge Müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Evli ve bir kız babasıdır.

Çetin Zencirci
İstanbul Bölge Satış Müdürü

1978 yılında Ardahan’da doğmuştur. Uzun yıllar Coca–Cola Türkiye ve Yaşar Holding’de satış deneyimi elde eden Zencirci, 13 yıldır Mopsan Veteriner Ürünleri’nde görev almaktadır. 2015 yılından beri İstanbul Bölge Müdürü görevini sürdürmekte olan Zencirci, evli ve 2 erkek, 1 kız çocuk babasıdır.

Barış Erdoğuş
İzmir Bölge Satış Müdürü

1975 yılında Denizli’de doğmuştur. Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi mezunu olan Erdoğuş, yüksek lisansını Celal Bayar Üniversitesi, Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Farmakoloji bölümünde tamamladı. Bayer Health Care, GlaxoSmithKline, Meda Pharma gibi firmalarda satış uzmanlığı ve bölge müdürlüğü yapmıştır. Mopsan Veteriner Ürünlerinde İzmir Bölge Müdürü olarak çalışmakta olan Erdoğuş, evli ve iki kız çocuk babasıdır.